تبلیغات
مفاهیم آموزشی كامپیوتر - آموزش spy uploader
:: آموزش spy uploader
همیشه حجم زیاد فایل های سرور که برای هک کردن افراد از انها استفاده میشود مشکل ساز بوده و موجب شک و تردید قربانی از حجیم بودن فایل ویا رد ان به علت بی حوصلگی در گرفتن فایل ودر نتیجه شکست شمارو بهمراه دارد.

برای مثال برای هک کردن با برنامه OptixPro که یکی از بهترین برنامه ها در ضمینه ی بدست گرفتن کامل سیستم قربانی و کنترل ان میباشد از فایل سروری معادل 871KB استفاده میباشد که برای هک کردن شخص باید این حجم فایل برای او ارسال شود.که بدیهیست کار بسیار مشکلی و معمولا با شکست مواجه میشود.البته من تو پست قبلی نحوه کم کردن حجم فایل تا ۷۰٪ و ... رو اموزش دادم که شما قبل از هرچیزی و استفاده از هر روشی بهتره که حجم فایل مورد نظرتون رو تا حدالامکان کم کنید.

برنامه ای که میخوام امروز اموزش بدم در واقع یه نوع واسطه هست بین سیستم شما و سیستم قربانی به طوری که هر وقت خواستید میتونید هر نوع فایل الوده یا همون فایل سرور خودتون رو با هر حجمی وارد سیستم مقابل و حتی اجرا کنید.این برنامه دارای فایل سروری به حجم 4KB که بسیار ناچیزه.

اموزش Spy Uploader :

برنامهSpy Uploader دارای دو بخش Creator(ساخت سرور) و Spy Uploader (بدست گرفتن سیستم قربانی) هست.

ابتدا برنامه را از لینک اخر همین پست دانلود کرده و اونو از حالت زیپ خارج میکنید حالا باید فایل سرور خودمون رو بسازیم برای این کار Creator را باز میکنیم همون طور که در تصویر زیر میبینی این قسمت دارای چند بخشه‌٬ بخش اول Server Option هست در داخل کادر Server Port پرت انتخابی خود رو انتخاب میکنیم که این عدد میتواند بین  ۱تا ۶۵۵۳۵ باشد با این حال پرت انتخابی خود برنامه که از پیش تعیین شده ۵۵۱ میباشد که بهتره اون رو تغییر ندیم. کادر بعد Victim name است که شما میتوانید نام دلخواه و یا نام قربانی را در ان تایپ کنید قسمت های بعدی برنامه را به طور پیش فرض رها کنید حال روی Create کلیک کنید تا فایل سرور ما ساخته شود.

این فایل به اسم Server در پوشه خود برنامه ذخیره میشه.

قسمت بعد Spy Uploader هست که بعد از فرستادن فایل سرور ساخته شده و اجرای اون توسط قربانی از این قسمت برای اتصال به سیستم طرف استفاده میکنند.

همو نطور که در تصویر زیر میبینید این قسمتم دارای دو بخش Main وUpload میباشد خوب اول اموزش بخش Main رو شروع میکنیم.

IP:در این قسمت باید ای پی قربانی رو بنویسید.

Port:در این قسمت باید پرت انتخابی خودتون رو بنویسید

و در اخر بری متصل شدن به سیستم هدف در بروی Connect کلیک میکنید.

در قسمت Remote چهار بخش میبینید:

Get informatons:اطلاعاتی ازقبیل Victim Nam٬Computer name٬User nameوServer address سیستم قربانی رو به ما نشون میده.

RUN file: در این قسمت شما میتونید با دادن ادرس فایل در داخل سیستم قربانی فایل مورد نظر خودتون رو اجرا کنید.

Delete file:میتونید فایل مورد نظر خودتونو در داخل سیستم قربانی پاک کنید.

 Remove server:این قسمت باعث حذف فایل سرور از سیستم قربانی میباشد با کلیک کردن به این قسمت امکان ارتباط مجدد با قربانی از طریق برنامه قطع میشود در واقع فایل سرور پاک می شه.

قسمت بعد Upload هستش که یکی از مهمترین بخشهای این برنامه هست در واقع این قسمت برای اپلود فایل بکار میره که مثل قسمتهای قبل به اموزش اون می پردازیم.

در  قسمت File to send مسیر فایل الوده یا هر فایل دیگری رو که تو سیستم خودمون اماده کردیم و میخوایم برای طرف ارسال کنیم رو مشخص میکنیم.یا به عبارتی فایل رو Browse میکنیم در بخش بعدی یعنی Save file to مسیر مشخصی رو انتخاب میکنیم تا فایل سرور ما در اونجا قرار بگیر که برنامه به طور پیش فرض مسیر C:\server.exe رو به ماداده یعنی سرور ما در داریو C قربانی و با اسم Server.exe ذخیره میشه که میتونید عوض کنید باید دقت داشته باشید که این فایل با پسوند EXE ذخیره میشه پساگر خواستید اسم فایل رو عوض کنید حتما از پسوند EXE در اخر اسم استفاده منید برای مثال من  میخوام اسم فایل رو در سیستم قربانی HacKid ودر داریو D ذخیره کنم.

که باید بنویسم D:\Hackid.exe در ضمن شما میتونید با زدن Get windows dir و یاGet system dir فایل رو به پوشه Windows ویا System منتقل کنید در اخر هم با فعال کردن بخش RUN file after upload میتونید فایل رو بعد از اپلود کامل در سیستم قربانی به طور اتوماتیک اجرا کنید.

نکته اینکه شما میتونید به راحتی با استفاده از برنامه Evil HTTP که تو پستهای قبلی اموزش کاملش رو دادم هم ای پی طرف رو بدست بیاری هم فایل سرور برنامه Spy uploader رو تو سیستم هدف بفرستید.

دیگه اینکه قبل از این که هر فایل سرور حجیمی رو با استفاده از این برنامه وارد سیستم کنید ابتدا اون رو  فشرده کنید که یمینم تو پست قبل با استفاده از ASpack اموزش دادم و شما میتونید از اون استفاده کنید چون ممکنه زمان زیادی واسه اپلود کردن صرف بشه که در همین بین اکه قربانی DC بشه تمام زحمتهای شما از بین میره.

                                     دانلود برنامه Spy uploader

:: نوع مطلب : اینترنت ,

:: نوشته شده توسط : حسینی در چهارشنبه 26 مهر 1385 و ساعت 06:10 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین